Uitvoering!

5 juni 2018

Aanstaande zaterdag 9 Juni zal om 13.00 en om 19.00 uur in Sporthal De Mossendam onze tweejaarlijkse uitvoering plaatsvinden.  U zult verrast worden door leden van onze gymvereniging met demonstraties vanuit alle verschillende facetten van een prachtig bewegende vereniging. Van jong tot oud zal worden getoond hoe fanatiek onze leden zich wekelijks bezighouden met sporten op recreatief niveau, maar ook op regionaal en zelfs landelijk niveau. Binnen onze vereniging is er een ruim aanbod uit groepslessen: kleutergym, turnen, freerunnen, hiphop en nog zo veel meer. Bent u nieuwsgierig geworden naar al onze toppers, dan bent u van harte welkom om de uitvoering  bij te wonen. Kaartjes zijn verkrijgbaar bij LekkerLeuk aan het Weversplein in Goor. Kinderen tot 12 jaar 2,50 en volwassenen 5 euro. Maar het kan ook zijn dat u benieuwd bent wat de vereniging voor u kan bieden. Wees welkom en draai twee keer gratis een proefles mee. Kijk voor meer informatie over al onze lessen op www.gvexcelsiorgoor.nl of op onze facebookpagina.

Comments are closed.