Contact

 

Bestuur per 01-07-2019:
Functie Naam E-mail
Voorzitter  Vacant voorzitter@gvexcelsiorgoor.nl
Penningmeester Daniëlle Steenhuis penningmeestergvexcelsiorgoor@gmail.com
Ledenadministratie Britt Willemsen ledenadm@gvexcelsiorgoor.nl
Secretaris Mieke de Vries info@gvexcelsiorgoor.nl
PR Vacant pr@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Monique Bakker mbakker@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Stefanie Spanninga  algemeenlid@gvexcelsiorgoor.nl
 Algemeen lid Mika Bakker  algemeenlid@gvexcelsiorgoor.nl
Leiding per 01-01-2021:
Lessoort Naam E-mail
Turnen heren selectie Wouter Bisschop – Meutstege wouter@gvexcelsiorgoor.nl
Turnen dames selectie Regina Bruggeman regina.excelsiorgoor@hotmail.com
Springgroep Anita Teunissen
Springgroep Monique Scholten scholten.bauhuis@gmail.com
Freerunnen + turnen jongens recreatie Mika Bakker mika.bakker@hotmail.com
Ouder en kind-, kleutergym en turnen meisjes recreatie Ymke Bakker zaterdaggym@hotmail.com
Jazzdance dames en bewegen op muziek Maria Slotboom maria@slotboommail.nl
Volleybal dames + heren Vacant volleybal@gvexcelsiorgoor.nl
Dans + Hiphop Esmee ter Haar esmeeterhaar@gmail.com
Jazzdance dames Annette Vosman annettevosman@gmail.com
Freerunnen selectie  Job Hammer jobhammer00@gmail.com

 

Het postadres van G.V. Excelsior Goor is:

Oude Needseweg 3
7475 MG Goor