Contact

 

Bestuur per 01-07-2018:
Functie Naam E-mail
Voorzitter vacant voorzitter@gvexcelsiorgoor.nl
Penningmeester Danielle Steenhuis penningmeester@gvexcelsiorgoor.nl
Ledenadministratie Britt Willemsen ledenadm@gvexcelsiorgoor.nl
Secretaris info@gvexcelsiorgoor.nl
PR vacant pr@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Mieke de Vries algemeenlid@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Monique Bakker mbakker@gvexcelsiorgoor.nl
Leiding per 01-09-2019:
Lessoort Naam E-mail
Turnen heren selectie Wouter Bisschop – Meutstege wouter@gvexcelsiorgoor.nl
Turnen dames selectie Regina Bruggeman regina@gvexcelsiorgoor.nl
Springgroep Anita Teunissen anitateunissen@solcon.nl
Springgroep Monique Scholten monique@gvexcelsiorgoor.nl
Freerunnen + turnen jongens recreatie Mika Bakker info@gvexcelsiorgoor.nl
Kleutergym en turnen meisjes recreatie Stefanie Spanninga kleutergym@gvexcelsiorgoor.nl
Jazzdance dames en bewegen op muziek Maria Slotboom maria@gvexcelsiorgoor.nl
Volleybal dames + heren Vacant volleybal@gvexcelsiorgoor.nl
Dans + Hiphop Nicky Wanschers dans@gvexcelsiorgoor.nl
Jazzdance dames Annette Vosman annette@gvexcelsiorgoor.nl
Freerunnen selectie  Job Hammer info@gvexcelsiorgoor.nl
Jong talent Romee Wittrock romee@gvexcelsiorgoor.nl

 

Het postadres van G.V. Excelsior Goor is:

Oude Needseweg 3
7475 MG Markelo