Contact

 

Bestuur per 01-07-2018:
Functie Naam E-mail
Voorzitter vacant voorzitter@gvexcelsiorgoor.nl
Penningmeester Danielle Steenhuis penningmeester@gvexcelsiorgoor.nl
Ledenadministratie Britt Willemsen ledenadm@gvexcelsiorgoor.nl
Secretaris Monique Wijnen info@gvexcelsiorgoor.nl
PR vacant pr@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Mieke de Vries algemeenlid@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Noel Relker  voorzitter@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Monique
Bakker
 mbakker@gvexcelsiorgoor.nl
Leiding per 01-01-2018:
Lessoort Naam E-mail
HipHop Bjorn Notkamp hiphopteams@gvexcelsiorgoor.nl
Turnen heren selectie Wouter Bisschop – Meutstege wouter@gvexcelsiorgoor.nl
Turnen dames selectie Regina Bruggeman regina@gvexcelsiorgoor.nl
Springgroep Femke Dijkstra femke@gvexcelsiorgoor.nl
Springgroep Monique Scholten monique@gvexcelsiorgoor.nl
Freerunnen + turnen jongens recreatie Bjorn Notkamp & Mika Bakker freerunteams@gvexcelsiorgoor.nl
Kleutergym en turnen meisjes recreatie Stefanie Spanninga kleutergym@gvexcelsiorgoor.nl
Jazzdance dames en bewegen op muziek Maria Slotboom maria@gvexcelsiorgoor.nl
Volleybal dames + heren Harrie Spekreijse volleybal@gvexcelsiorgoor.nl
Dans Myrthe van der Houwen minikidswing@gvexcelsiorgoor.nl
Jazzdance dames Annette Vosman annette@gvexcelsiorgoor.nl
Jong talent Romee Wittrock romee@gvexcelsiorgoor.nl

 

Het postadres van G.V. Excelsior Goor is:

Oude Haaksbergerweg 38
7471 LM Goor