Contact

 

Bestuur per 01-07-2019:
Functie Naam E-mail
Voorzitter voorzitter@gvexcelsiorgoor.nl
Penningmeester Danielle Steenhuis penningmeestergvexcelsiorgoor@gmail.com
Ledenadministratie Britt Willemsen ledenadm@gvexcelsiorgoor.nl
Secretaris info@gvexcelsiorgoor.nl
PR Stefanie Spanninga pr@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Mieke de Vries algemeenlid@gvexcelsiorgoor.nl
Algemeen lid Monique Bakker mbakker@gvexcelsiorgoor.nl
Leiding per 01-09-2019:
Lessoort Naam E-mail
Turnen heren selectie Wouter Bisschop – Meutstege wouter@gvexcelsiorgoor.nl
Turnen dames selectie Regina Bruggeman regina.excelsiorgoor@hotmail.com
Springgroep Anita Teunissen
Springgroep Monique Scholten scholten.bauhuis@gmail.com
Freerunnen + turnen jongens recreatie Mika Bakker mika.bakker@hotmail.com
Kleutergym en turnen meisjes recreatie Stefanie Spanninga zaterdaggym@hotmail.com
Jazzdance dames en bewegen op muziek Maria Slotboom maria@slotboommail.nl
Volleybal dames + heren Vacant volleybal@gvexcelsiorgoor.nl
Dans + Hiphop Nicky Wanschers nickywanschers@outlook.com
Jazzdance dames Annette Vosman annettevosman@gmail.com
Freerunnen selectie  Job Hammer jobhammer00@gmail.com
Jong talent Romee Wittrock romee.wittrock98@gmail.com

 

Het postadres van G.V. Excelsior Goor is:

Oude Needseweg 3
7475 MG Goor